in , ,

Game Of Thrones 8. Sezon Nereden İzlenir?

Geçtiğimiz 7 sezonu ile birlikte, entrikaları, akıl oyunları ve daha nicesiyle, yediden yetmişe hemen herkesin gönlüne taht kurmuş olan Game of Thrones dizisinin, 8. Sezonu çıktı.

Geçtiğimiz 7 sezonu ile birlikte, entrikaları, akıl oyunları ve daha nicesiyle, yediden yetmişe hemen herkesin gönlüne taht kurmuş olan Game of Thrones dizisinin, 8. Sezonu çıktı.

Game of Thrones’un gelmiş geçmiş en iyi sezonu olarak anlatılmakta olan 8. Sezonu birçok kişi tarafından heyecan ve sabırsızlıkla beklenilmektedir. Ancak yaşanan son gelişmelerle, tüm bu bekleyiş birazda olsa baltalandı diyebiliriz.

Söz konusu gelişmelere göre, Game of Thrones 8. Sezon telif haklarını, Türkiye için, Digitürk dijital platformu satın almış durumda. Bu gelişmenin hemen ardından da, yabancı dizi siteleri, sitelerinde bulundurdukları dizi bölümlerini kaldırdılar ve konuya dair açıklamada bulundular. Kısacası bu sezonu internet izleyemeyeceğiz.

Bu durum doğal olarak akla Game of Thrones izleme yollarının neler olduğu sorusunu getirmektedir. Sizin için bu konuyu, şimdiden araştırdık ve diziyi izleyebilmek için sahip olunan yolları sıraladık.

Game of Thrones’u Torrent ile İndirerek İzleme

Özellikle son zamanlarda, tüm Dünya’da telif haklarına dair ciddi çalışmalar yürütülse ve korsanın önüne geçilmeye çalışılsa dahi, torrent’in önüne geçilemediği sürece, bunun pek mümkün olmadığı açıkça ortadadır. Hemen her filmin, dizinin ya da şarkının, torrent dosyasını internet üzerinden temin ederek, indirmek ve kullanmak çok kolay bir işlemdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Borsa Hisse Senetleri Nasıl Alınır Satılır?

Game of Thrones 8.sezon izlemek içinde, Türkiye’deki dizi fanlarının uygulayacağı başlıca yöntem bu olacaktır. İnternet üzerinden “game of thrones 8. Sezon x. Bölüm” şeklinde aratıldığında, dizinin torrent dosyası kolaylıkla bulunabilir. Ardından, u-torrent ya da bittorrent programları vasıtasıyla indirilerek, rahatlıkla izlenebilecektir. Ancak bu yöntemde alt yazı beklemek, özellikle sabırsız izleyiciler için, can sıkıcı olabilir. Konuya dair olacakları, vakti gelince daha net göreceğiz.

Game of Thrones 8. Sezon İzlenebilecek Dizi Siteleri

Söz konusu telif hakkına yönelik işlemler, ülkemizde daha çok bilinen ve yüksek kullanıcı hacmine sahip dizi sitelerine uygulanmaktadır. Ancak bazı daha yeni ve henüz bilinmeyen dizi siteleri, telif konusunda, telif hakkı sahiplerinin gözüne batmayabilmektedir.

Bu tarz sitelerde de, Game of Thrones 8.Sezon Online izlemek mümkündür. Bizim yaptığımız araştırma sonucu, henüz yeni olan ve önümüzdeki birkaç gün içerisinde yayın hayatına başlayacağını belirten birkaç yabancı dizi izleme sitesi, Game of Thrones 8. Sezonu yayınlayacağını da belirtmiştir. 

Üstelik dizinin Amerika yayınından 2 saat sonra altyazısının da ekleneceği söyleniyor. Bu vaatler ne kadar geçerlidir bilinmez ama Game of Thrones fanı olup, Digitürk almaya ekonomik gücü yetmeyenler, mutlaka bir yolunu bulacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Sakızın Tarihi: Sakızın Üretim Amacı Nedir?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments